Záruka 12 měsíců

Primkař dává nadstandardní záruku na hodinky staré přes 60 let

Ač jsou hodinky Prim vyráběny již od roku 1954, jejich poruchovost je velmi malá. Je to díky neuvěřitelně zodpovědnému přístupu pracovníků, tehdy ještě podniku Chronotechna, kteří vývojem hodinek kalibru 50 strávili mnoho let. Předlohou se jim stal model francouzské společnosti LIP. První šťastní Primkaři si své hodinky, již plně otestované a v záruce, mohli koupit v roce 1958.

Neuvěřitelných více jak 60 let většina hodinek Prim výborně šlape, nebo tiká? Jak chcete :-) Musí se o ně však každý správný Primkař starat. Jednou za pár let servis, vyčištění, promazání. Žádné máchání ve vodě, prudké nárazy, magnety, však Vy určitě víte.

Bohužel na internetu můžete narazit na prodej mnoha hodinek Prim, u kterých neznáte původ ani stav. O nějaké záruce ani nemluvě. Oprava, renovace, výměna dílů pak vychází na větší sta až tisíce korun.

My si za námi nabízenými hodinkami Prim stojíme, a proto dáváme záruku 12 měsíců na všechny hodinky staré třeba i těch 60 let :-)​ A ani po roce nedáme od našich hodinek ruce pryč, můžete se spolehnout!

                                                            

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek